Sea of Thieves má ohlásenú ďalšiu expanziu, Shrouded Sails

Sea of Thieves
Nie je to tak dávno, čo Sea of Thieves dostalo svoju doposiaľ najväčšiu expanziu v podobe Forsaken Shores a už sa blíži ďalšia. Rare totiž priblížilo prvé detaily k expanzii Shrouded Spoils, ktorá vychádza už budúci mesiac.

V expanzii Shrouded Spoils pôjde predovšetkým o to, spraviť radosť hráčom a ukázať, že na ich spätnej väzbe záleží. Joe Neate povedal, že aktualizácia prinesie do hry zbierku obsahu a funkcií, ktoré hráči požadovali v rámci spätnej väzby. Na konkrétne detaily si ešte niekoľko dní počkáme, výkonný producent Joe Neate však naznačil, že prinesie rozšírené možnosti úpravy lodí a viac end-game obsahu. V rámci customizácie by tak mohli pribudnúť aj možnosti úpravy vzhľadu kormidiel, kanónov aj kotevného vratidla. V rámci endgame obsahu by nakoniec mali pribudnúť nové Commendations a ciele pre tých, ktorí už dosiahli status Pirate Legend.

Just the fog™️ from Seaofthieves

Najväčším prírastkom expanzie sa však zdá byť príchod nového počasia – hmly. Táto hmla bude náhodne cestovať po mape skoro ako dážď. Vďaka nej budú aj boje na ostrovoch a moriach väčšou výzvou. Drasticky totiž na území, ktoré pokryje, zníži viditeľnosť a navigovanie tak bude náročnejšie. Neate dokonca naznačil aj to, že s hmlou by mohlo prísť aj trochu viac hororu: vŕzganie lode má byť výraznejšie.

Viac o tejto veľkej expanzii sa dozvieme na X018 konferencii 10. novembra/listopadu. Už 31. októbra/října potom začína halloweensky event Festival of the Damned pre Bilge Rats, s ktorým prichádzajú aj nové halloweenske itemy.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár