Battlefield V približuje dátumy vydania a mikrotransakcie

Battlefield V
Electronic Arts približuje hneď dve kľúčové informácie pre tých, ktorí chcú hrať Battlefield V. Prvou dôležitou informáciou sú dátumy vydania, ktorých má táto hra hneď niekoľko, takže EA zverejnila sprievodnú infografiku.

Hráči na Xbox One a PC si budú môcť zahrať už 9. novembra/listopadu. Predplatitelia služieb Origin Access Basic a EA Access na PC a Xbox One budú mať už v ten deň k dispozícii 10-hodinový trial. Predplatitelia drahšej počítačovej služby Origin Access Premier budú mať od toho dňa k dispozícii plnú verziu hry. Až v nasledovný týždeň, čiže 15. novembra, budú mať hráči na PC, Xbox One a PS4 k dispozícii Deluxe verziu hry. Vlnu releasov zavŕši vydanie štandardnej edície hry na všetkých troch platformách 20. novembra.

Battlefield V Release Dates List

Ďalšia dôležitá informácia sa týka mikrotransakcií. Battlefield V ich ponúkne a pôjde o prémiovú menu Battlefield Currency, ktorá sa dá kúpiť za reálne peniaze. EA však zdôrazňuje, že mikrotransakcie budú slúžiť výhradne na nákup kozmetických úprav ako sú nové skiny, vizuálne doplnky a tak ďalej. Nemajú teda žiaden vplyv na gameplay. Na druhú stranu, zakúpiť sa s jej pomocou budú dať exkluzívne itemy, ktoré si s pomocou peňazí zarobených tradičným hraním nezakúpite. Mikrotransakcie budú do hry uvoľnené až neskôr po vydaní hry.

Hraním budete zarábať získavať tzv. Company Coin menu, za ktorú si môžete nakúpiť do hry upgrady zbraní, vozidiel a schopnosti v Skill Tree. Takisto budete môcť nakupovať nové zbrane, vozidlá a výbavu, ako aj ďalšie kozmetické itemy ako sú bundy, maľby na tváre alebo skiny zbraní. Ako bolo povedané už skôr, pri vydaní budú dostupné kozmetické itemy len pre vojakov a zbrane, vizuálne úpravy vozidiel pribudnú až v prvej kapitole Tides of War v decembri/prosinci. Peniaze CC sa budú dať získavať získavaním rankov v kariére, plnením špeciálnych úloh aj plnením denných misií.

Battlefield V Microtransactions

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *