Hráči Battlefieldu 1 si uctili výročie konca 1. svetovej vojny

Battlefield 1
Počas víkendu uplynulo presne 100 rokov od konca najkrvavejšieho konfliktu v dejinách ľudstva. Na vedomie to berú aj hráči, ktorí si uctili koniec 1. svetovej vojny tým, že položili zbrane.

Hráči totiž 11.11. o 11. Hodine symbolicky zložili zbrane a pobehovali po pláži len s nožmi, ktorými na seba ani neútočili. Spôsob, ako osláviť koniec vojny zaujal aj vývojárov DICE a nejeden ho zdieľal na Twitteri. K udalosti sa postavili s nadšením aj komentátori z. Redditu: “Wau, nikdy by som neveril, že by sa v online hre udialo niečo také, až doteraz.”

Klip zo serveru, na ktorom si uctili 100. výročie konca vojny, však celkom paradoxne skončil tým, že kameraman bol zabitý. Hráč sa však neskôr na Reddite ospravedlnil a kill zdôvodnil tým, že ho hnevalo, že ľudia neustále zabíjali jeho tím. Otáznik zatiaľ visí nad pilotom lietadla, ktorý prerušil moment tým, že pláž plnú hráčov rozstrielal na cucky.

This is the 100 Year Anniversary of the End of WW1. On the 11th Hour we stopped fighting. from Battlefield

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár