Odmeny pre Avatarov sú späť, k Crash Team Racing dostanete exkluzívnu masku

Crash Team Racing Nitro-Fueled
Príchod nových Xbox avatarov sa nezaobišiel bez povšimnutia. Okrem toho, že noví avatari ponúkajú veľké možnosti úpravy, ponúkajú tiež nový obchod s doplnkami.

V ňom už dnes nájdeme itemy s hernou tematikou, mimo iného napríklad Halo a Gears of War. Novinkou však je, že k predobjednávkam cez Xbox Store môžete dostať nové doplnky pre avatarov. Presnejšie to platí pri predobjednávke Crash Team Racing Nitro-Fueled. Ak si hru objednáte do 21.6.2019, tak dostanete odmenu v podobe Crashovej hlavy. Doplnok by mal pribudnúť do 7-10 dní po skončení akcie.

Čo sa už samotnej hry týka, remaster CTR má na starosti štúdio Beenox, ktoré robilo napríklad na hrách Amazing Spider-Man alebo na režime Blackout do Black Ops 4. Okrem klasickej verzie so všetkým pôvodným obsahom je ale k dispozícii aj vyššia Nitros Oxide Edition s niekoľkými bonusmi. Medzi nimi nájdeme hrateľnú postavu Nitros Oxida, skin, Oxidovo vznášadlo, skiny Star Crash, Star Coco a Star Cortex. Ďalšie bonusy majú byť oznámené neskôr.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *