Activision a nie až tak bezplatné upgrady pre Xbox Series X|S

Crash Bandicoot 4 It's About Time

Typický Activision. Vydavateľovi sa minulý rok zjavne osvedčilo, že hráčom nemusí dávať nič zadarmo a tak, ako Call of Duty vyšlo v nezmyselne zložitej podobe, tak nás tento rok čaká vydanie ďalších nie až tak starých hier, a nie zadarmo.

V prvom rade je to oznámenie Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 pre Xbox Series X|S. Nová verzia hry sľubuje „skutočný next-gen zážitok“, ktorý pozostáva z natívneho 4K rozlíšenia a podpory 120fps rozlíšenia na Xbox Series X, priestorového zvuku, ostrejších dynamických tieňov, odleskov a lens flare, vylepšených textúr a iných prvkov.

Hra už má potvrdenú podporu 4K 60fps a 1080p 120fps na Xbox Series X, kým na Xbox Series S pobeží v 1440p, s upscalingom do 4K. Čo sa však týka možností, ako hru získať, na Smart Delivery rovno zabudnite. Hráči si totiž môžu upgradovať za 10€. Treba si tak kúpiť Cross-Gen Deluxe Bundle balíček, ktorý ponúka obsah z digitálnej deluxe edície (Ripper, deluxe itemy do Create-A-Skater, a retro skiny pre Tony Hawka, Steva Caballera a Rodneyho Mullena) a prístup k novej verzii.

Bezplatný upgrade budú mať len hráči, ktorí si už kúpili Digital Deluxe edíciu hry v Xbox Store. Ostatní hráči si v prípade záujmu budú môcť kúpiť Xbox Series X|S hru za 49,99€. Vychádza 26. marca/března 2021.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time podporuje Smart Delivery len pre digitálnu verziu hry. Lepšie ako nič, no v prípade Activisionu to treba brať skôr ako výnimku než samozrejmosť. Samotná hra pobeží v 4K rozlíšení na Xbox Series X aj S, no na Series X v 60FPS rozlíšení. Aktualizácia s vydaním chystaným na 12. marec/březen bude mať 25GB.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *