Microsoft zrejme pripravuje dva nové bundle Xbox One S

Xbox One S Anthem Division 2 Bundle
S blížiacim sa dátumom vydania nových hier má Microsoft v rukáve dva nové bundle Xbox One S. Ani jeden z nich však oficiálne nepredstavil.

Informácie o nich však už kolujú internetom a to dokonca aj s oficiálnou grafikou krabice, ktorá odhaľuje všetko dôležité.

Prvou novinkou bude Xbox One S Anthem Bundle, ktorý bude obsahovať 1TB konzolu, jeden ovládač a tiež kód na stiahnutie hry v jej najvyššej edícii – Legion of Dawn. Súčasťou balenia je tiež EA Access na jeden mesiac, ako aj mesačný Xbox Live Gold a Game Pass. Keďže hra vychádza už 15. februára/února, ohlásenie balíčku môžeme čakať už čoskoro.

Ďalším balíčkom sa zdá byť Xbox One S The Division 2 Bundle. Tento balíček obsahuje tiež 1TB konzolu a jeden ovládač. Súčasťou však bude len základná verzia Tom Clancy’s The Division 2, v kombinácii s mesačným Game Passom a Goldom. Hra vychádza 15. marca/března.

Ruský predajca, ktorému tieto balíčky unikli, ich plánuje predávať za 26 990 rubľov, teda zhruba 363€. U nás by však konzola mohla vychádzať lacnejšie, s cenou do 299€.

via Reddit

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. Rado píše:

    Pýtam sa prečo nie edícia so scorpiom? Veď obe hry sú na scorpio priam stvorené.

Pridaj komentár