Rainbow Six Siege je dostupný v troch nových edíciách, najlacnejšia je teraz za 12€

Rainbow Six Siege Year 4 Pass

Rainbow Six Siege začína svoj štvrtý rok funkčnosti a to hneď s tromi digitálnymi edíciami, ktoré sa odlišujú obsahom aj cenou.

Novou „základnou“ verziou je v tejto chvíli digitálna Deluxe edícia hry, v ktorej okrem základnej hry nájdete aj balíček operátorov z prvého roka hry. Tých bolo 8 a vychádzali postupne v každom ročnom období. Štandardne má byť táto edícia hry predávaná za 29,99€, no teraz je až po dobu 19 dní bude dostupná len za 12€.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege Deluxe Edition
Tom Clancy's Rainbow Six Siege Deluxe Edition
Developer: Ubisoft
Price: 29,99 €+

Nasleduje o niečo drahšia Gold edícia hry, ktorá okrem obsahu z prvého roka obsahuje ešte aj čerstvú novinku – Year 4 Pass. Celkovo tak hra ponúkne až 16 operátorov, z čoho polovica bude v hre sprístupnená v priebehu nasledujúcich 12 mesiacov. Už samozrejme platí aj to, že obsah je zakúpiteľný aj za in-game peniaze bez nutnosti kupovať si Pass, avšak cenovo je hra nastavená tak, že s Passom je menej námahy.

Okrem toho prináša Year 4 Pass aj novinky ako sú napríklad 7-denný skorý prístup k novým operátorom, 10% zľavu na nákupy v hernom obchode, 5% Renown boost, 0,3% Alpha Pack boost, 600 R6 kreditov, R6 Charm a 8 exkluzívnych uniforiem a kusov výbavy na hlavu. Balíček stojí v Xbox Store teraz len 32,99€a jeho cena sa po 19 dňoch zvýši na 59,99€.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege Gold Edition
Tom Clancy's Rainbow Six Siege Gold Edition
Developer: Ubisoft
Price: 59,99 €+

Finálnou ponukou bude Ultimate edícia hry. Tá obsahuje všetko, čo momentálne hra môže ponúknuť. Okrem Year 4 Passu a operátorov prvého roka hry teda dostanete aj operátorov z druhého a tretieho roka. Celkovo tak okrem základnej výbavy ponúkne táto edícia 36 operátorov, z čoho osem bude dostupných počas nasledujúcich 12 mesiacov. Aj táto edícia sa dá zakúpiť za lacnejšie, konkrétne za 54,99€. Cena sa o 19 dní zmení na 99,99€.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege Ultimate Edition
Tom Clancy's Rainbow Six Siege Ultimate Edition
Developer: Ubisoft
Price: 99,99 €+

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *