Loot boxy mieria už aj do Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege Complete Edition

Známe loot boxy zamierili do ďalšej multiplayerovky. Tentoraz do Rainbow Six Siege ako súčasť updatu 2.1.1.

Tento update so sebou prináša tzv. Alpha Packy. Fungujú na báze systému šance, kde má každý hráč šancu získať nejaký v priebehu hrania. Tieto loot boxy prinášajú hráčom nové vizuálne doplnky, či už sa jedná o skiny alebo o celé outfity. Potešujúcou správou pre hráčov je istotne fakt, že súčasťou tohto lootovania budú bezplatné „kozmetické“ doplnky vrátane exkluzívnych Legendary itemov, ktoré sú dostupné len v týchto loot boxoch – Alpha packoch.

Jedná sa o jednu z ďalších súčastí aktualizačnej vlny známej ako Operation Health. Táto vlna aktualizácií bola rozdelená na dve fázy, pričom prvá prebieha teraz (2.1) a neskôr sa začne druhá vlna (2.2). Ako už názov naznačuje, jedná sa o ošetrovaciu akciu, ktorej cieľom je odstrániť čo najväčšie množstvo bugov. Ako už bolo spomenuté vyššie, Alpha packy boli pridané do hry v update 2.1.1, no v hre sa začnú objavovať o niečo neskôr – Ubisoft chce, aby ich deploy bol čo najstabilnejší. Ako bonus za čakanie dostane každý hráč jeden motivačný Alpha pack zadarmo.

via Ubisoft

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *