RPG Maker MV Trinity pre Xbox One zrušený

Nie každá hra má to šťastie vyjsť a tak, ako sme sa tento rok dočkali vydania viacerých skvelých hier, tak niektoré neuvidíme nikdy.

Do zoznamu zrušených sa totiž po Overkill’s The Walking Dead pridala aj Xbox One verzia hry RPG Maker MV Trinity. V princípe išlo o hru na spôsob staršieho Project Spark, ibaže teraz si mohli hráči vybudovať vlastnú JRPG s použitím predurčených prvkov. Okrem toho mala Xbox verzia už skôr prisľúbenú podporu pre cross-play a cross-save s Nintendo Switch verziou.

Ako to ale vyzerá, žiaden vzostup JRPG hier na Xbox One sa nekoná. Vydavateľ NIS v tlačovej správe uvádza, že sú za tým rôzne dôvody. Jedným by mohol byť nízky záujem o konzolu v Japonsku, no s odvolaním na zdroje vovnútri štúdia sa objavili tvrdenia o zlej hrateľnosti a optimalizácii titulu na všetky platformy, vrátane Nintenda Switch a PS4.

via TKool.jp

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár