Sledgehammer vyvíja vietnamské Call of Duty na rok 2020

Call of Duty Vietnam

Server Gaming Intel nás už skôr zásoboval informáciami o Modern Warfare 4. Tohtoročné Call of Duty by malo ponúknuť špičkovú kampaň a malo by vynechať všetko, čo bolo typické pre sériu od vydania Black Ops.

Diel by mal vynechať napríklad režim Zombies, systém Špecialistov z BO3 a taktiež by mal z neho zmiznúť battle royale režim. Server však už získal informácie aj o budúcoročnom dieli, ktorý by mal ponúknuť návrat do ďalšieho historického obdobia, ktorému sa veľké značky venovali len okrajovo.

Call of Duty na rok 2020 by sa podľa týchto informácií malo odohrávať vo Vietname alebo na Tichooceánskom fronte. Rozhodne by teda šlo o zaujímavý diel a dúfame, že ponúkne kampaň, pretože jej absencia v takejto hre by rozhodne zamrzela. Server vraví aj to, že hru má na starosti Sledgehammer. Ten chcel vyvíjať vietnamské CoD z pohľadu tretej osoby už skôr. Projekt však bol nakoniec zrušený a štúdio sa presunulo na vývoj Modern Warfare 3.

Call of Duty Vietnam

Via Gaming Intel

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár