Údajný program tohtoročnej Xbox E3 konferencie unikol na internet

E3 2019 Xboxer

E3 2019 sa pomaly blíži a Microsoft už potvrdil, že tento rok nás čaká veľkolepá show. Neznamená to však, že by mala trvať nejako závratne dlho. Len nás čaká hromada veľkých oznámení.

O aké oznámenia by mohlo ísť, zverejnil istý administrátor fóra ResetEra s nickom Leocarian. S odvolaním na skutočnosti, ako aj na info zvnútra Microsoftu, zverejnil zoznam vecí, ktoré môžeme očakávať.

Podľa jeho slov by show mala začať zábermi na Halo: MCC kolekciu pre PC a ktorá sa v blízkej dobe dočká spustenia Reach beta testu. Admin fóra však tvrdí, že Master Chief kolekcia pre PC nebude len obyčajným portom, ale bude obsahovať exkluzívne funkcie. Okrem toho uvidíme prvý gameplay z Halo Infinite, ako aj dátum vydania v roku 2020. Hra by mala vyjsť súčasne na novú generáciu konzol, s krycím názvom Scarlett.

Táto nová generácia konzol bude ohlásená. Ponúkne dve verzie (Lockhart a Anaconda) a Microsoft má tiež ponúknuť oznámenia súvisiace s funkciami dnešných konzol Xbox One a platformou Xbox Live. Rovnako sa dozvieme viac o iniciatíve Project xCloud.

Nová generácia sa očakáva v roku 2020 a pri launchi okrem Halo Infinite ponúkne aj iné hry. Jednou z nich je nová značka od Rare, druhou môže byť Dino Crisis reboot, ktorý má vyjsť v roku 2020. Okrem obnovenia tejto hernej klasiky by sme mali vidieť aj novú mecha akciu od štúdia Piranha Bytes, no nie je jasné, či pôjde o exkluzivitu alebo nie. Na konferencii máme uvidieť aj teaser na nové Fable od Playground Games a novú značku štúdia Ninja Theory, Bleeding Edge.

Spoločnosť má tiež oznámiť ďalšie akvizície štúdií a svetovú premiéru zažije nový Splinter Cell. Na druhú stranu, to sme počuli už minulý rok a skutek utek. Pri jednom zo štúdií, ktoré chce Microsoft odkúpiť, je vraj tento krok „logický“. Čo to bude zač, sa však dozvieme až na E3. Ďalej by sme mali počas konferencie uvidieť Battletoads a Ori and the Will of the Wisps; obe vychádzajú tento rok. Nebude chýbať ani oznámenie nových expanzií Sea of Thieves a tiež Gears 5. To má vyjsť koncom roka, ale podľa admina je vydanie omnoho bližšie, než by ste mysleli. A taktiež uvidíme gameplay z PC stratégie Gears: Tactics.

via GeneracionXbox

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *