Monster Hunter aj Prey. Xbox Game Pass doplní 6 hier

Prey

Okrem toho, že vedci pred malou chvíľou zverejnili vôbec prvú fotografiu Čiernej diery, Microsoft oznámil šesticu prírastkov do ponuky Xbox Game Pass.

Nejedná sa pritom o maličkosti, v ponuke Xbox Game Pass uvidíme aj viaceré novinky vrátane jednej z prvých minuloročných hier, Monster Hunter World. Ide o vôbec prvú hru z tejto série, ktorá vyšla po boku PlayStationu aj na Xbox One a PC. Titul sa nesie skôr v onlinovom duchu a hráči v ňom bojujú proti obrovským monštrám, za čo postupujú v hre. Odporúčame však hrať s viacerými hráčmi, pretože pri solo hraní dokáže byť hra poriadne nudná. Viac však už v našej recenzii.

Hra bude dostupná v ponuke 18. apríla/dubna spolu s ďalšou peknou hrou – Telltale’s The Walking Dead: A New Frontier. Ako to totiž vyzerá, ponuka Game Passu sa pekne rozrastá o staršie The Walking Dead hry a radosť si tak môžu urobiť aj noví hráči a achievement hunteri, keďže hry od Telltale sú na takéto veci priam ideálne. V ponuke Game Passu sú okrem toho už teraz dostupné ďalšie hry zo série, vrátane prvej sezóny, druhej sezóny a spin-offu Michonne.

Xbox Game Pass April 2019

O niečo neskôr sa k ponuke týchto adventúr pridá Life is Strange 2: Episode 2. Ako už Microsoft a Square Enix sľúbili skôr, každá z epizód druhej LiS hry sa do ponuky Game Passu dostane najneskôr do 90 dní od vydania. A sprístupnenie druhej z piatich epizód Life is Strange 2 je toho dôkazom. Hráči tak budú môcť pokračovať v príbehu bratov Seana a Daniela cestujúcich smerom do Mexika. Teraz však budú zápasiť s nepríjemne chladným počasím v zasneženom Oregone. Epizóda sa dostane do Game Passu 24. apríla.

O deň neskôr, 25. apríla, sa do ponuky dostane Resident Evil 5. Po tom, ako boli Umbrella a jej smrtiace vírusy zničené, sa vo svete objavila ešte nebezpečnejšia hrozba. V Afrike sa totiž začali nevinní ľudia meniť v agresívne, nepríjemne vyzerajúce stvorenia. Do akcie je preto opäť povolaný expert Chris Redfield a spolu s jeho novou partnerkou, Shevou Alomar, idú vyšetrovať udalosti a pokúsia sa zastaviť šírenie hrozby vo svete. Už samozrejmosťou je podpora co-opu pre dvoch, tentoraz v podobe online multiplayeru.

A takmer sme zabudli na to, čo nás čaká zajtra: 11 apríla. Čakajú nás dve hry. Prvou je relatívne veľká záležitosť v podobe druhého rebootu značky Prey. Hra s takýmto názvom vyšla už na Xbox 360, no už vtedy sa jednalo o reboot nikdy nevydaného dielu vyvíjaného ešte na prelome tisícročí. Stará hra od 2K Games sa dočkala úspechu a Bethesda vyvíjala jej pokračovanie s názvom Prey 2. Z neho sa však napokon vyvinula terajšia hra, v ktorej Morgan Yu bude bojovať proti mimozemskej hrozbe, ktorá ovládla vesmírnu stanicu Talos I. Spolu s The Golf Club 2 pôjde o hry, ktoré si budete môcť stiahnuť a začať hrať už zajtra.

Pre zaujímavosť Brloh / JRC momentálne ponúka 6 mesiacov Xbox Game Pass členstva za cenu troch.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. Lilian Dean píše:

    Okrem toho, že vedci pred malou chvíľou zverejnili vôbec prvú fotografiu Čiernej diery, Microsoft oznámil šesticu prírastkov perform ponuky Xbox Game Pass.Nejedná sa pritom o maličkosti, v ponuke Xbox Game Pass uvidíme aj viaceré novinky vrátane jednej z prvých minuloročných hier, Dragon Hunter World.ODPORÚČAME: Xbox Game Pass sequence deň neskôr, 25. Apríla, sa perform dostane Resident Evil 5.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *