Forza Street je realitou, stiahnite si ju zadarmo na Windows 10

Microsoft dnes bez fanfár „vydal“ titul Forza Street vyvinutú v spolupráci s Electric Square. Jedná sa totiž o najväčšiu aktualizáciu dávnejšie vydaného titulu Miami Streets, ktorá okrem mnohých noviniek priniesla aj zmenu názvu.

Microsoft sľubuje, že Forza Street ponúkne nový príbeh, ktorý nás v troch epizódach ponorí do sveta rýchlosti a intríg. Do hry tiež pribudol výkonnostný tuning, vďaka čomu môžu hráči donútiť svoje autá vydať zo seba maximum. Samozrejmosťou je aj množstvo áut, ktoré sú v hre k dispozícii, či už sa jedná o bežné pouličné alebo luxusné salónové ikony.

Forza Street
Forza Street
Developer: Microsoft Studios
Price: Free

Ak si nové auto kúpite, hra vás poteší novou scénou dodania auta, skoro ako tomu je pri bežných Forza hrách. Update tiež poopravil jedno z áut – 2008 BMW M3. To bolo v hre klasifikované ako zriedkavé (Rare) pretekárske auto. Bolo však presunuté do triedy zriedkavých pouličných áut, teda na správne miesto. Čerešničkou na torte je zdokonalený zvuk.

Hardvérové parametre:

  • Operačný systém: Windows 10 (14343.0 alebo novší)
  • Procesor: 64-bitový
  • Grafická karta: 2GB
  • RAM: 4GB
  • DirectX: 11

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *