Staro-nový Spongebob zamieri na súčasné konzoly

Skoro 16 rokov od vydania Spongebob Squarepants: Battle for Bikini Bottom prichádza na svetlo sveta re-niečo s podtitulom Rehydrated.

Človek by si myslel, že THQ Nordic nastúpil s našou milovanou špongiou na vlak remastrov. To je, ale aj nie je pravda. Okrem vylepšenej grafiky totiž hra ponúka obsah, ktorý sa do pôvodnej hry nedostal, napríklad nový boss fight. Ďalšia vec je, že Spongebob je jednoducho ten “remaster”, ktorý chcete. Hra vás hodí do príbehu, v ktorom sa Sandy, Spongebob a Patrik snažia prekaziť plány Planktona. Ako vždy, aj teraz chce dobiť Bikini Bottom, tentoraz s robotmi. S našimi hrdinami, kde každý má unikátne schopnosti, môžete stretnúť nespočet ostatných postáv zo seriálu.

Tento trhák majú na pod palcom Purple Lamp Studios. Obnovia grafiku a taktiež hrateľnosť, aby vyhovovala dnešným konzolám. Plus tam chce byť veľa pridaného contentu, ktorý v pôvodnej hre nebol. Taktiež pribudne nový multiplayer Horde Mode pre dvoch hráčov. Dostupný bude online, ale aj v split-screene.

Hra zatiaľ nemá dátum vydania.

IWintermute

Meow, I'm a cat...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *