Ako reagujú fanboyi na ohlásenie Horizon: Zero Dawn pre PC?

Fanatizmus, nech už sa týka čohokoľvek, je škodlivá vec. Svoje o tom vedia aj hráči, kde býva časť fanúšikov Sony prirovnávaná k cirkevným fanatikom a niet sa čomu čudovať. Naozaj sa nájdu v tejto komunite (ale to isté nájdeme aj na PC a Xboxe) kuriózne ľudské existencie, ktorých život závisí len od jednej plastovej krabice.

A že si nevymýšľame, dokazujú rozhorčené reakcie viacerých Sony-fanatikov, ktorí vnímajú ohlásenie Horizon: Zero Dawn na PC ako velezradu, kvôli ktorej už teraz nemajú dôvod ďalej veriť Sony. Veď čo je to za svinstvo, že po troch rokoch si hru vychutnajú hráči konkurenčnej platformy?! Čo po tom, že keď Microsoft vydá Minecraft na PlayStation, je to jedna z najpredávanejších hier na platforme po boku sérií FIFA, Call of Duty a Grand Theft Auto? Nuž, dosť bolo úvodu, poďme sa pozrieť na výber toho najbizárnejšieho, čo vyprodukoval fanatizmus:

Prvýkrát v histórii vesmíru nemám dôvod kúpiť si ďalšiu Sony konzolu
Držím palce s predajom Horizon: Zero Dawn 2, keď ho už teraz fanúšikovia PlayStationu nechcú. Ale tak aspoň predáte pár kusov na PC. JE mi jasné, že JA!!!!!!!!!! končím
Pán z predošlého tweetu prehlásil, že nikto by sa nemal pohoršovať nad JEHO!!! tweetom
Prečo ku**a vydávate svoje hry na konkurenčné platformy? Ale čo už, ďakujem že ste mi ušetrili peniaze. Vynechávam PS5 a vaše hry si spirátim.
NAJHORŠIE. NARODENINY. V ŽIVOTE.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

  1. Rado píše:

    tak MS hry sú už dávno aj na PC a stále niekto rýpe, že na xboxe niesu žiadne exklusivity. na xboxe je kopa parádnych hier, ale podľa sonyultras tam nieje nič. tu si niekto stále nevzal k srdcu, že od 2016 je xbox/pc spojená platforma. mne tam vadia iné veci ako hry, že hrá niekto iný mimo xbox, ale to je o inom. a čo sa tíka sonyultras, ty nech kľudne puknú od zlosti, že sony vydá ich hry aj na PC. takéto sfanatizované deti treba vyhubiť , je to len herné zlo.

  2. Neo píše:

    Kdyz by koronavirus zral mozky tak by v sony ultras tabore nemel co zrat…

  3. StriderCZ píše:

    JJ, reakce některých byla (bohužel) očekávatelná.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *