NHL 20 ohlásené, prináša battle royale

NHL 20 Battle Royale

Ako je už zvykom, ani na tohtoročných NHL Awards nechýbala EA, aby predstavila najnovší ročník svojej hry, NHL 20.

Hneď na úvod sme sa dozvedeli, že hviezdou obálky tohto ročníka bude trojnásobná All-Star z tímu Toronto Maple Leafs, Auston Matthews. „Kým som vyrastal, vždy som uznával hráčov, ktorí sa dostali na obálku hry. Je to skvelá pocta a som hrdý, že môžem reprezentovať svoju organizáciu. Takisto som veľmi kompetitívny, takže sa neviem dočkať, až rozbehnem NHL 20 v šatni a zahrám si proti kolegom,“ vyjadril sa Matthews.

Žiaľ, ani tento ročník neprináša Frostbite engine a hra tak naďalej beží na EA Ignite engine vyvinutom ešte na začiatku generácie. Spoločnosť však aspoň vylepšila RPM (Real Player Motion) a pridala Signature Shots, teda najikonickejšie strely od hviezd NHL, ako sú PK Subban, Auston Matthews či Alexandr Ovečkin. Do hry pribudli stovky nových animácií streľby, čo dodáva hre viac realizmu. Okrem toho do hry pribudol systém AI, ktorá analyzuje hru a umožňuje brankárom reagovať na vývoj hry a hrozby.

NHL 20 Signature Shots

Inou novinkou v hre je battle royale režim Eliminator. Ten je rozšírením režimov NHL Ones a NHL Threes. Zatiaľ čo v Ones sa proti sebe postaví 81 hráčov a víťaz berie všetko. V prípade Threes zas pôjde o tímovú hru. V hre sa rovnako tak upravili komentáre a systém „vysielania“, čo zahŕňa aj upravenú grafiku tabuliek a ďalších 2D prvkov pri hraní. Napokon, Play of the Game prináša replaye najlepších momentov z hry.

NHL 20 Broadcast

Režimy Hockey Ultimate Team a NHL Ones dostanú nové možnosti, vrátane možnosti hrať Ones cez lokálny multiplayer s hokejovými hviezdami podľa tried. HUT si požičal režim Squad Battles zo série FIFA a EA sľubuje veľké odmeny v offline súbojoch. Noví oponenti sa refreshujú na dennej báze a Featured Squads zahŕňajú špeciálne tímy, ktoré prezentuje po dobu jedného týždňa. Tieto tímy boli navrhnuté hráčmi NHL, umelcami, influencermi a tiež osobnosťami z iných športov. HUT prináša aj nové hrateľné Ikony a ich počet sa zvyšuje na vyše 400.

NHL 20 Ways to Play

World of CHEL dostal režim CHEL Challenges, ktorý prináša na týždennej báze špeciálne eventy, ktorých dokončením získate unikátne customizačné itemy, XP a ďalšie novinky z NHL 20. CHEL teraz ponúka viac ako 2000 unikátnych itemov na customizáciu svojho herného štýlu a vizuálu svojich hráčov. Plus pribudli štyri nové lokality, vrátane miest a odľahlých lesov.

NHL 20 World of CHEL

NHL 20 vychádza 13. septembra/září na Xbox One a PlayStation 4. Dostupné budú tiež edície Deluxe a Ultimate, ktoré vychádzajú už 10. septembra/září. Členovia EA Access si môžu hru zahrať v rámci Early Access Trial už 5. septembra.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *