Cuphead: The Delicious Last Course odložené na rok 2020, vyjde aj na Switch

Cuphead The Delicious Last Course DLC

Cuphead: The Delicious Last Course ako prvé veľké DLC pre ťažkú plošinovku bolo oznámené ešte na minuloročnej E3 pre Xbox One a PC.

Veci sa však v prípade Cuphead zmenili a tak, ako pôvodne vývojári avizovali vydanie v tomto roku, došlo teraz k odkladu na rok 2020. A rovnako tak bolo oznámené vydanie na Nintendo Switch, keďže hra vyšla na žiadosť Microsoftu aj pre túto konzolu. Hra sa ešte tento rok dočká podpory Xbox Live na Switchi, kde dostane sadu achievementov a ďalšie vychytávky, na ktoré sme my xboxeri už nejaký ten piatok zvyknutí.

Zaujímavosťou posledných dní je aj to, že na novom DLC bude okrem pôvodných tvorcov pracovať aj animátor Tom Bancroft, ktorý pracuje v Disney. Na hre robil naposledy ešte v minulom tisícročí, keď sa podieľal na hre Disney’s Aladdin pre Segu Genesis z roku 1993.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *