Ori and the Blind Forest a Cuphead sa objavili v databáze hier pre Nintendo Switch

Ori and the Blind Forest

Microsoft podľa posledných správ plánuje prvotriedny vstup na Nintendo Switch s vydaním hier a služby Game Pass. Čo sa však hier týka, niektoré majú vyjsť samostatne a to prostredníctvom THQ Nordic, ktorý vydal viaceré Xbox exkluzivity na PC.

Medzi hrami, ktoré dostali od THQ Nordic peknú zberateľskú či štandardnú edíciu s bonusmi, sa nájdu aj také klenoty ako Quantum Break, Sunset Overdrive alebo Halo Wars 2, ktoré je vôbec prvou fyzicky dostupnou Play Anywhere hrou. Partnerstvo by sa však malo rozšíriť z PC aj na Nintendo Switch, kde majú vyjsť hneď dve krabicovky.

Halo Wars 2 PC Play Anywhere Box

Prvým veľkým releasom má byť Ori and the Blind Forest pre Switch, ktorý sa podľa zahraničného servera Gematsu mal objaviť v databáze viacerých britských dodávateľov. V databázach je ako vydavateľ označený práve THQ Nordic, ktorý už skôr pomohol priniesť vyššie spomenuté a zopár ďalších hier na počítač. V databáze aspoň jedného predajcu sa potom ešte nachádzajú zmienky o hre Cuphead, ktorá vyšla taktiež exkluzívne pre Xbox a hneď sa zapísala ako jedna z najťažších hier na trhu. Napriek milej grafike vie totiž poriadne potrápiť, najmä v boss fightoch. Práve tieto boje sú hlavnou pointou hry.

Ďalej sa špekuluje, že Microsoft by tento rok okrem hier, služby Xbox Game Pass a streamovacej platformy xCloud mohol priniesť aj dedikovanú Xbox appku, cez ktorú by ste mohli spravovať svoj účet, dopisovať si s kamarátmi a vykonávať ďalšie činnosti spojené s platformou Xbox.

Cuphead

via NintendoLife

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    Ori by se mi na switchi zamlouval…velmi…

Pridaj komentár