Gears 5 bude najväčšou hrou série

Gears 5

Aktuálne prebiehajúci technický test Gears 5 nám dáva možnosť vyskúšať si novinky v multiplayeri už teraz. Medzitým však vývojári odhaľujú detaily, ktoré nás môžu na hru ešte viac navnadiť.

Teda nie všetky. To, že hra s 18+ ratingom nebude obsahovať žiadne odkazy na cigarety a tabak, pokladáme za veľký nezmysel, zvlášť keď sa o to zaslúžila organizácia chrániaca maloletých pred týmito produktami.

Na druhú stranu, The Coalition má s Gears 5 obrovské plány. Šéfdizajnér multiplayeru Ryan Cleven vraví, že hra vychádzajúca už o dva mesiace bude najväčšou hrou v sérii. Len v samotnom základe totiž ponúkne množstvo obsahu, ktorý zahŕňa ako kampaň, tak multiplayer a PvE možnosti.

Gears 5 je doteraz najväčším dielom Gears of War; má najväčšiu kampaň, najväčšie PvE a najväčší versus multiplayer. Tím The Coalition je extrémne talentovaný, no zároveň plne sústredený a verí tejto hre. Sú extrémne zanietení snahou zanechať svoje stopy, vysokú kvalitu a dedičstvo, ktoré si budú fanúšikovia Gears pamätať.

Ryan Cleven, The Coalition

Po multiplayerovej stránke hra ponúkne okrem tradičných režimov ako sú Versus a Horde, hra ponúkne aj absolútne novinky ako Escape, Arcade alebo cvičné bojisko. Okrem toho môžeme očakávať príbeh zameraný na Kait Diaz a jej prepojenie s rasou Locust. Nutno však dodať, že o príbehu toho dnes vieme málo a budeme sledovať, či štúdio dodrží svoj sľub o kvalitnej a najmä dlhej kampani.

Samotná hra vychádza 10. septembra/září pre Xbox One a PC, dostupná bude aj pre predplatiteľov Xbox Game Pass. Pre predplatiteľov vyššieho balíčka XGP Ultimate bude dostupná Ultimate edícia hry už o štyri dni skôr.

via DualShockers

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. StriderCZ píše:

    Už se těším, to herní sucho mi přijde poněkud dlouhé. I když mám alespoň dost času na dohrání restů z GP a na PC? Kingdom Come se všemi datadisky.

  1. 22. júla 2019

    […] (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Source link […]

Pridaj komentár