Project xCloud má štyri nové hry

Xbox Game Streaming xCloud

Microsoft robí všetko preto, aby jeho streamovacia služba Project xCloud bola atraktívnejšia, než Google Stadia. A darí sa mu v tom.

Už teraz má totiž Project xCloud širšiu ponuku hier, ktoré si navyše ani nemusíte zakúpiť, ak ich chcete hrať. Pravda, služba je len v testovacej prevádzke a mnoho detailov o tom, ako budeme získavať obsah, zatiaľ nie je známych. Vieme len, že hry, ktoré vlastníte už teraz, budete môcť hrať cez Project xCloud bez nutnosti nákupu, čo je výhoda oproti Stadii.

Ponuka Project xCloud sa behom X019 výrazne rozšírila a teraz sa k nej pridala štvorica ďalších titulov. Nájdeme medzi nimi hru Children of Morta, Fishing Sim World: Pro Tour, ale aj duchovného nástupcu série FlatOut, Wreckfest a napokon aj Dead By Daylight.

Major Nelson okrem toho teasuje, že v nasledujúcich pár týždňoch môžeme čakať oznámenie ďalších hier pre Project xCloud. Cieľom spoločnosti je, aby sme mohli cez jej streamovaciu službu hrať úplne všetky hry, ktoré sú dnes hrateľné na Xbox One: teda aj hry zo spätnej kompatibility. Do budúcna sa navyše chystá podpora hardvéru Project Scarlett, takže ponuka streamovacej služby sa bude rozširovať aj v budúcnosti s hrami ďalšej generácie.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár