Teaser na novú lúpež v GTA Online odkazuje na Južnú Ameriku

© Kuju, Curve Digital, Gaumont Games (Narcos: Rise of the Cartels)

V prípade Rockstaru a GTA si naozaj netrúfneme s určitosťou informovať o únikoch, čo je vlastne aj dôvod, prečo sme si rozsiahle úniky, ktoré hovorili o zasadení do Vice City a Južnej Ameriky, nevšímali.

Je však možné, že sme sa v tomto ohľade aspoň trochu pomýlili – alebo si Rockstar z nás jednoducho robí srandu. Totiž, v novom teaseri, ktorý Rockstar zverejnil v súvislosti s pripravovanou megalúpežou The Diamond Casino & Resort: Big Score in Los Santos, sa mihne mapa Južnej Ameriky. Nebolo by to nič, čo by stálo za zmienku, nebyť skutočnosti, že viaceré úniky hovorili o tom, že ďalšie Grand Theft Auto bude zasadené do viacerých časových období (spomínajú sa 80. roky aj súčasnosť) a inšpiráciou mu bude príbeh Pabla Escobara aj Scarface.

Úniky hovoria o tom, že hra sa bude odohrávať zároveň vo Vice City a v Južnej Ameriky a jednou z hlavných náplní bude pašovanie kokaínu do USA. Inak, keď tak nad tým tak teraz premýšľam, ešte mi napadá, že ten, kto leakol informácie o Južnej Amerike, mohol vidieť pracovnú verziu teaseru k pripravovanej lúpeži (takéto trailery sa pripravujú dlhý čas pred uvedením) a mohol si domyslieť, o čom bude ďalšie GTA.

via Comicbook

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *