Bleeding Edge predstavuje po zuby ozbrojeného delfína a novú mapu

Bleeding Edge Mekko Delfin

Ešte pred vydaním predstavuje Ninja Theory nového zápasníka do hry Bleeding Edge. A hráčov určite poteší, že táto postavička bude dostupná zadarmo pri vydaní pre všetkých hráčov.

Príbeh 10-ročného delfína začal v roku 2047. Ihneď po narodení bol zajatý zlou japonskou korporáciou, ktorá na ňom začala skúšať svoje experimenty a chcela mierumilovného tvora premeniť na krvilačnú beštiu. Mekka neskôr vyslobodil Daemon a ukázal mu, že nie všetci ľudia sú zlí.

Turnaj Bleeding Edge mu pomáha vysporiadať sa s náhlou zmenou životného štýlu a vstupuje do arény s ďalšími zápasníkmi ako Ranged Tank. Kedže sa pohybuje v obrovskom mecha-akváriu, je pomalší, ale zato veľmi silný: jeho samopalom je sonár a môže seba a svoj tím dočasne chrániť bublinovým štítom.

Jeho špecialnými schopnosťami sú Lifeline, teda možnosť absorbovať pár % damagu svojich parťákov. Schopnosť Safety Zone dodá Mekkovi a jeho spojencom štít a kradnúť zdravie svojich súperov. Ak je aktívny Power Orb, postava môže spomaliť uzdravovanie nepriateľov v oblasti. Napokon, Surge umožní delfínovi rozbehnúť sa a zničiť všetko, čo mu stojí v ceste. A s aktívnym Power Orbom si môže regenerovať zdravie.

Bleeding Edge Lifeline mapa
Nová mapa Landslide

Mekko má tiež dve Super schopnosti – Sonic Barrage umožňuje zasadiť súperom silný nadzvukový úder, ktorý im nielen, že vezme veľa zdravia, ale aj ich odrazí. Alebo je dostupná Exclusion Bubble, bublina, do ktorej uväzníte súpera. Na väzňa neplatí damage, ale jeho spoluhráči môžu bublinu zničiť a oslobodiť ho.

Hra tiež ponúkne pri launchi niekoľko máp vrátane Boneyard, Skygarden, Aqueducts, Jersey Sink alebo čerstvo ohlásenú mapu Landslide v Mexiku. Mapa obsahuje niekoľko power-upov pre vyššiu obranyschopnosť a tiež veľa smrtiacich hype-vlakov.

Dvojica noviniek dnes bude bližšie ukázaná v livestreame na Mixeri, Twitchi a YouTube. Bude tak v čase od 17:00 do 19:30 nášho času. Už budúci týždeň sa bude potom konať uzavretá beta #2. Potrvá od 13. do 16. marca/března.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *