Viaceré tohtoročné hry od EA využijú Smart Delivery

EA Electronic Arts

Electronic Arts včera večer oznámila finančné výsledky za svoj fiškálny rok 2020 a okrem toho, že sme sa dozvedeli, ako sa jej darilo, na internet vyplávali informácie o chystaných hrách.

EA potvrdila, že do marca/března 2021 chystá vydať 14 hier. Medzi potvrdenými môžeme očakávať FIFA 21, Madden NFL 21 a NHL 21, Command & Conquer Remastered a Burnout Paradise Remastered pre Nintendo Switch. Okrem toho sa EA zaviazala, že vydá viac hier na Switch, hoci ešte predtým vravela, že platformu nevenuje pozornosť, pretože väčšina hráčov, ktorí majú Switch, hrajú hry od EA aj tak na inej konzole alebo PC.

Spoločnosť tiež plánuje tento rok oznámiť nový EA HD titul, čo inak znamená remaster staršej hry z éry Xboxu 360. Tam totiž mnohé hry EA vydávala pod brandom EA | HD, aby dala najavo, že titul beží v 720p rozlíšení a využíva kvalitnejšie assety aj zvuk. Medzi takými hrami nájdeme napríklad Need for Speed: Most Wanted z roku 2005.

Medzi hrami, ktoré môžeme očakávať, máme nájsť aj neoznámený titul EA Sports (NBA Live alebo UFC), dve mobilné hry, štyri tituly programu EA Partners a Medal of Honor, na ktorom pracujú Respawn a Oculus.

Poslednou, pre xboxerov dôležitou správou, je oznámenie, že viaceré hry, ktoré EA uvedie tento rok na trh, využijú Xbox Smart Delivery program. Znamená to, že hráči si budú môcť kúpiť hru na Xbox One a až titul vyjde na Xbox Series X, dostanú bezplatný upgrade. Ostatnými hrami, ktoré to využijú, sú Cyberpunk 2077, Halo Infinite a Assassin’s Creed Valhalla. Ďalšie môžu byť oznámené už zajtra. Bezplatný upgrade môžu ale očakávať aj hráči, ktorí prejdú z PS4 na PS5.

via TwistedVoxel

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *