Microsoft údajne predstaví Xbox Series S o mesiac

Xbox Series S by Xboxer

Microsoft už zajtra organizuje event, na ktorom ohlási novinky k novej generácii konzol na čele s Xbox Series X. Očakávať môžeme prvé gameplaye z hier tretích strán, ako aj detaily k Smart Delivery programu.

Inside Xbox sa kvôli tomu premenuje na Xbox 20/20 a až do vydania novej generácie konzol máme očakávať každý mesiac nové novinky. Zatiaľ čo obsah zajtrajšej epizódy ako-tak poznáme, a rovnako tak už vieme, že Microsoft ohlási svoje hry v júli/červenci, dnes máme prvé informácie o tom, čo môžeme očakávať o mesiac.

Server WindowsCentral vraví, že hlavnou hviezdou budúceho mesiaca má byť Xbox Series S. Teda lacnejšia a menej výkonná konzola, ktorá na rozdiel od Xbox Series X nebude určená na 4K hranie, ale na next-gen grafiku pri nižšom rozlíšení (1080p/1440p). Navyše, udalosť, kde má Microsoft predstaviť novinky k platforme a službám Xbox, nemá byť len ďalším livestreamom, ale má prebiehať inak.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

Pridaj komentár