Epic Chef – chcete byť kuchárom?

Spolu s PC verziou prichádzajú na trh aj konzolvé verzie hry Epic Chef, ktorú nám prinášajú Team17 a Infinigon Gaming. Prekvapivo toto nie je prvá hra od Team17, kde je hlavnou témou varenie a príprava pokrmov, určite mnoho z nás pozná úspešné hry Overcooked! a Overcooked! 2.

Prišli ste na nový ostrov, Ambrosia. Nikto vás tu nepozná a máte len jediný cieľ. Stať sa najlepším šéfkuchárom v kráľovstve. Podarí sa vám to?

Čo bude vlastne hra ponúkať?
Historicky založenú adventúru, ktorá spája do seba niekoľko prvkov. Farmárčenie, honba za potravou a bitky o jedlo sú len malá časť toho, čo sa bude dať robiť. Ambrosia ponúka plno rôznych aktivít, ktoré vás zabavia na celý deň! Široká ponuka receptov, možnosť ich úpravy podľa vlastného uváženia, toto všetko vám je k dispozícii pre vytvorenie najlepšieho jedla. Alebo najhoršieho.

Kľúčové vlastnosti hry:

  • Príbeh – krásne prerozprávaný príbeh, ktorý sa pomaly odkrýva.
  • Chutné jedlá – Vďaka možnosti úpravy receptov máte tisíce možností ako jedlo pripraviť, všetko je len na vás.
  • Bitky – nejedná sa o bitky v ktorých používame päste, ale naše kuchárske schopnosti. Žiadny rozhodca nemá rovnakú chuť a každá bitka bude niečim iná. Ako pravý Master Chef.
  • Domov, sladký domov – upravte a opravte svoj (mierne strašidelný) dom.
  • Spoznávajte Ambrosiu – nie všetko sa musí odohrávať v kuchyni. Niekedy si treba oddýchnuť, alebo sa len tak zabaviť. Sú tu sauny, priteľský obyvatelia alebo napríklady rybolov.

Hidan-kun

Moje meno je Michal, som z Bratislavy Hráčom som už od svojich 12 no vždy som mal doma len počítač, vďaka čomu vyzerá môj Steam, Origin a Uplay tak, ako ženské šatníky. Konzolu som mal donedávna len jednu a to PSP, teraz mám Xbox One S. Nemám uprednostnený žáner hier, ale priznám sa, že strategické, tower defense a turn-based hry sú pre mňa veľmi náročné a veľakrát som to s nimi vzdal. Počúvam prevažne metal a rock.

Pridaj komentár