The Last Oricru: Česi spojili stredovek a sci-fi do ambicióznej RPG

The Last Oricru

Nový vydavateľ Prime Matter (Koch Media) v rámci svojej ponuky hier oznámil zaujímavú nie celkom stredovekú RPG od českých vývojárov! No buďte v kľude, nie je to Kingdom Come II.

Novinkou je The Last Oricru, nová akčná RPG z pohľadu tretej osoby, kombinujúca prvky náročného boja z Dark Souls, a RPG mechaniky typické pre klasickú sériu Gothic. Titul od českého štúdia GoldKnights sa odohráva vo svete menom Wardenia. Ten sa zmieta v konflikte dvoch rás, ľudí a potkanov Ratkins, ktoré sa pokúšajú o akúsi „ratvolúciu“. Hra pritom kombinuje prvky stredovekej a sci-fi RPG.

Hráč má možnosť rozhodovať sa podľa seba, a teda môže pomáhať ktorejkoľvek frakcii. Dokonca nebude chýbať ani možnosť zradiť svojich blízkych. Hráč tak môže ovplyvniť výsledok celého vojnového konfliktu. Svet ponúkne zaujímavé puzzle aj lozenie na štýl Uncharted, k tomu na miestach na to určených, podobne ako v pípade Dark Souls, bude možné upgradovať itemy a postavu s použitím esencií z padlých súperov. Čerešničkou na torte je gaučový split-screen multiplayer pre dvoch.

Hra vyjde v roku 2022 na PC a konzoly.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *