The Chant: Psychologický thriller od veteránov z Rockstaru a Hollywoodu si zahráme už budúci rok

The Chant

Ďalšou zaujímavou novinkou z ponuky vydavateľa Prime Matter je titul The Chant od štúdia Brass Token. A tento produkt je obzvlášť výnimočný. Bude to psychologický thriller od veteránov, ktorí pracovali v štúdiách ako Rockstar alebo EA, alebo v špičkových hollywoodskych štúdiách.

Výsledkom tohto spojenia je psychedelický akčný horor so zameraním na prežitie bez zbrane. Hra sleduje príbeh ženy, ktorá síce neverí v spiritualitu, no zároveň sa rozhodne dať šancu duchovnej očiste v snahe riešiť svoje problémy. Pre svoju pochybovačnosť sa vyberie na miesto, ktoré je spojené s mystickým new age kultom. Práve tu sa však presvedčí o tom, ako veľmi sa mýlila.

Ten ostrov, na ktorý šla meditovať, začne pred jej očami odhaľovať svoju temnú minulosť, plnú nešťastia a utrpenia. Nadprirodzený horor neponúka žiadne fyzické zbrane, ale len astrálne zbrane. Teda podobne ako napríklad Control od Remedy. No kým naša hrdinka smie používať len spirituálne zbrane, nepriatelia budú ako spirituálni, tak fyzickí v podobe kultistov.

Z technického hľadiska sa hra vyznačuje špičkovým motion capture a ponúkne čo najčistejšie UI. Taktiež pobeží na Unreal Engine 4, pričom vyjde v druhom štvrťroku 2022 na PC a konzoly PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S a PC.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár