Far Cry 6 si tento víkend zahráš zadarmo

Far Cry 6

Platí to len, ak máš členstvo Xbox Game Pass Ultimate alebo Xbox Live Gold. Ak sa radíš medzi milióny hráčov, ktoré toto členstvo majú, a ešte si nemal možnosť zahrať si nové Far Cry, potom nezúfaj. Hra bude totiž dostupná na víkend zadarmo.

Far Cry 6, ktoré sme recenzovali vo verzii pre Xbox Series X, je dostupné ako pre novú, tak minulú generáciu konzol. Aktuálny diel, ktorý opäť stavia na osvedčenom recepte z čias Vaasa Montenegra, nás zavedie na tropický ostrov Yara v Karibiku. Od raja má však ďaleko, pretože ako to už býva, ostrov riadi tvrdou rukou diktátor Antón Castillo, pripravený odovzdať moc svojmu synovi Diegovi. A verte mi, pre tohto diktátora nemá žiadnu cenu život nikoho, kto sa rozhodne z raja ujsť alebo sa mu postaviť na odpor.

Okrem toho, že hra stavia na kombinácii už známych mechaník a bláznivých zbraní, titul ponúka outposty s pohľadu tretej osoby, ako aj možnosť zvoliť si pohlavie svojej postavy. Súčasne s tým, že je hra na víkend zadarmo, Far Cry 6 je teraz dostupné za 27,99€ miesto klasických 69,99€. Prípadne Zlatá edícia Far Cry 6 Gold Edition stojí 39,99€ miesto obvyklých 99,99€. Jej súčasťou je Season Pass, ktorý sa dá takisto kúpiť lacnejšie, a síce za 19,99€ (-50%).

Far Cry® 6
Far Cry® 6
Developer: UBISOFT
Price: Free
Far Cry® 6 Gold Edition
Far Cry® 6 Gold Edition
Developer: UBISOFT
Price: Free
Far Cry® 6 Season Pass
Far Cry® 6 Season Pass
Developer: UBISOFT
Price: Free

Okrem toho sú ešte na víkend dostupné zadarmo pre členov GPU / XGL ďalšie dva tituly, vrátane nedávno vydanej akčnej adventúry The Serpent Rogue, odohrávajúcej sa v stredovekom fantasy svete Mount Morbus. Toho sa zmocnila sila Serpent Rogue, ktorého zlo sa rýchlo šíri po svete, a je len na hlavnom hrdinovi, Wardenovi, aby zachránil región pred zlom a pomohol znovu nastoliť mier a dobro. Titul vyšiel výhradne pre konzoly Xbox Series X|S.

The Serpent Rogue
The Serpent Rogue
Developer: Team17
Price: 19,99 €

Finálnou hrou v tohtovíkendovej ponuke je kartová hra Roguebook, vydaná vo februári / únoru tohto roku. Fantasy kartová hra kombinuje zručnosti vývojárov titulu Faeria s game designom od Richarda Garfielda, tvorcu legendárnej kartovej hry Magic: The Gathering. Hra vyšla začiatkom roka pre Xbox One a Xbox Series X|S. Ak by ste si ju chceli vo svojej knižnici zvečniť, potom je dostupná s 25% zľavou, teda za 18,74€ miesto obvyklých 24,99€.

Roguebook Xbox One
Roguebook Xbox One
Developer: Nacon
Price: 24,99 €

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *