Konkurenčné Sony zase raz nevie, ako robiť softvér

Sony PS Vita

Sony je tak trochu vtipná spoločnosť a majitelia PS Vita mi dajú za pravdu, že investovať do tohto handheldu nebolo vlastne až také šťastné riešenie. Hry pre Vitu sú fajn, ale európskych titulov je tu málo a pokiaľ nie ste otaku alebo aziat, tak vás konzola veľmi rýchlo omrzí, keďže väčšina hier pre ňu sú len japonské RPG-čky. Potom je tu ešte jedna nevýhoda a to že Sony nevie robiť svoj softvér poriadne a najnovšie vás o tom presvedčí update v3.57 pre Vitu.

Najnovší update totiž znefunkční PlayStation Store (zrejme neúmyselne), takže vďaka nemu nemôžete vôbec kupovať nové hry v digitálnej podobe, ale len ako krabicovky z Brlohu a iných obchodov. Lenže tu to nekončí. Chybný update totiž môže spôsobovať rýchle vybíjanie batérie a nečakané zhasnutie konzoly uprostred hrania. Len tak. Ako majiteľa Vity (ktorú som najprv vymenil za Nintendo 3DS a neskôr sa mi Vita vrátila výmenou za inú elektroniku) ma to samozrejme hnevá. Ak ju náhodou vlastníte aj vy, potom berte túto správu ako varovanie pred inštaláciou pofidérneho updatu v3.57.

via Kotaku

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *