Už čoskoro budete môcť svojim priateľom darovať peniaze cez Xbox Store!

Xbox Store Gift Card

Jedna z vecí, ktoré nám v redakcii strašne chýbala, je možnosť giftovať peniaze priateľom cez Xbox Store. Vďaka tomu by ste tak vedeli pomôcť svojim kamarátom v núdzi a požičať im nejaké tie drobné, aby si kúpili vysnívanú hru, ktorá je práve v zľave, no v danej chvíli nemajú peniaze na karte. Alebo tu môže byť situácia, že vôbec nemáte k svojmu gamertagu priradenú kartu a zrazu vás zaujme niečo, čo musíte mať hneď teraz. Tak by ste mohli požiadať kamarátov, aby vám poslali nejaké tie peniažky, vy si vysnívanú vec kúpite a potom mu ich samozrejme vrátite.

Darčekové kupóny Xbox Store sú v súčasnosti dostupné len pre členov Xbox Preview, ktorí ešte majú Xbox 360. Microsoft totiž testuje funkciu zatiaľ len na Xboxe 360 (prepadla ma nostalgia z čias Microsoft Points, kedy bol Roman môj Xbox Live díler). Darovať peniaze môžete cez ponuku priateľov (Friends), kde kliknete na jeho profil a vyberiete možnosť poslať mu peniaze (Gift money), ktoré smú použiť na nákup vecí v Xbox Store / Xbox Marketplace. Nemôžete si určiť vlastnú čiastku, máte na výber len zo šiestich predvolených a to $10, $15, $25, $50, $75 alebo $100. Tipujeme, že posledná možnosť bude len málokedy použitá…. či?

Xbox Store Gift Card on Xbox 360

via WindowsCentral.com

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *