The Division dostane Season Pass a tu sú tri dôvody, prečo si ho kúpiť

The Division Season Pass

Dnes už pomaly neexistuje hra, ktorá nemá Season Pass. Celý princíp je pritom vlastne veľmi jednoduchý, vydavatelia pochopili, že môže ísť o výhodný biznis (thx Battlefield) a preto je dnes skôr prekvapením to, že vyjde hra bez Season Passu, než to, že vyjde hra s ním. Ani The Division nie je výnimkou a po vydaní hry si k nemu budete môcť kúpiť Season Pass, ktorý bude stáť nevieme-koľko eur, ale dostanete vďaka nemu prístup k trom veľkým príbehovým expanziám, ako aj k ďalším výhodam. Dôležité sú však práve tie tri nové expanzie hry (a jej príbehu) a Ubisoft už teraz povedal nejaké informácie k tomu, čo od nich máme čakať.

Expanzia 1: Underground – Toto rozšírenie prinesie hráčom možnosť objavovať podzemie New Yorku, ktoré je prepletené dráhami metra. Čakajte intenzívnu kooperatívnu akciu pre 4 hráčov.

Expanzia 2: Survival – Ako už názov napovedá, toto rozšírenie prinesie nový survival režim, v ktorom bude vašim cieľom prežiť čo najdlhšie hlboko za nepriateľskou líniou a budete musieť čeliť najtalentovanejším agentom, ktorí vás chcú odstrániť z existencie.

Expanzia 3: Last Stand – Viac informácií v budúcnosti.

Okrem nich dostanete v rámci Season Passu aj exkluzívnu upílovanú brokovnicu a špeciálne bočné rameno prispôsobené pre deštrukciu všetkého vo vašej blízkosti. Má krátky dostrel. Ďalej je tu celá sada exkluzívnych outfitov a skinov zbraní pre vaše postavy a taktiež môžete rátať so špeciálnymi bonusmi každý mesiac. Tie zahŕňajú exkluzívne dropy a špeciálne eventy (Season Pass je vaša VIP vstupenka). The Division potom vychádza už 8. marca/března pre Xbox One a aj pre ďalšie platformy.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *