Zaregistrujte sa do uzavretej bety Mirror’s Edge Catalyst pre Xbox One už teraz!

Mirror's Edge Catalyst

Úprimne, celú svoju pubertu som strávil čakaním na to, až sa EA uráči a vydá Mirror’s Edge 2. To sa za tých 6 alebo 7 rokov nestalo, ale tento rok konečne, Konečne, áno. Electronic Arts totiž už za tri mesiace vydá Mirror’s Edge Catalyst a my sa tak dočkáme ďalšieho unikátneho zážitku. No ak sa neviete dočkať, až sa hra dostane k nám (inak vedeli ste, že collectorka stojí 270€?), tak sa môžete zaregistrovať do uzavretej bety a dúfať, že si EA vyberie práve vás, aby ste si zahrali za Faith  v novom príbehu, ktorý je vlastne alternatívnou verziou toho v prvej hre. Čiže svojim spôsobom sa vžijete do vylepšenej verzie Mirror’s Edge jednotky.

  1. Aby ste sa do bety zaregistrovali, kliknite na tento odkaz.
  2. Akonáhle sa stránka načíta, kliknite na Register.
  3. Pokiaľ máte vo svojom browseri povolené automatické prihlasovanie (a že si pamätá vaše heslá), tak si už len vyberte platformu. Čo v našom prípade predstavuje Xbox One.
  4. Kliknite na Register a hotovo!

Beta začne čoskoro. Hra vyjde potom 24. mája/května 2016 pre Xbox One, PC a (bohužiaľ) aj PS4.

Mirror's Edge Catalyst Closed Beta

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *