DOOM dostane zberateľskú edíciu, je ale dostatočne badass?

DOOM

Dnes je zvykom, že dlho očakávané hry dostávajú zberateľské edície. Obzvlášť si na ne v posledných rokoch zvykli veľkí vydavatelia ako Ubisoft a Bethesda a tak možno neprekvapí, že aj DOOM, na ktorý sa čakalo celkom dlho, dostane tiež svoju vlastnú collectorku. Čo v nej ale nájdete? Podľa toho, čo ukázala Bethesda, sa bude zberateľská edícia DOOM odlišovať hlavne 30,5-centimetrovou figúrkou Revenanta (nie je to DiCaprio) a exkluzívnou kovovou krabičkou a.k.a. steelbookom. Zberateľka má stáť 130€ v našich končinách, čo je o trochu nižšia cena oproti zberateľskej edícii Hitmana, ktorý stojí 140€ a ponúkne vám sošku Agenta 47, kravatu so sponou a postupom času aj celú hru vďaka Season Passu.

Okrem toho Bethesda ukázala predobjednávkové bonusy. Ak si hru predobjednáte, dostanete zopár digitálnych bonusov, ktoré zahŕňajú špeciálne brnenie v štýle Démona, 6 metalických poťahov pre vaše zbrane a brnenie, 3 nálepky „iD“ pre vaše zbrane a štít, a v neposlednom rade aj 6 okamžite odomknutých hackov do MP.

DOOM Collector's Edition

DOOM Pre-order Bonus

*Zdroj: XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *