Project CARS vychádza opäť, tentoraz ako GOTY edícia

Project CARS GOTY

Asi rok po vydaní hry sa stane, že vyjde jej re-edícia so všetkými DLC-čkami a sem-tam aj s nejakým úplne novým bonusovým obsahom. Platí to aj v prípade hry Project CARS. Ten podľa všetkého vyjde tento rok opäť, teraz už ako GOTY edícia, ktorá má priamo na disku sprístupnený všetok obsah, ktorý tvorcovia postupne vydávali v priebehu uplynulého roka. To snáď zahŕňa aj patche, ktoré sa postarali o zlepšenie ovládania pomocou joysticku. Okrem patchov sa tak na disku s hrou nachádzajú 4 nové trate, viac ako 50 nových áut (nechýba Pagani Zonda Revolucion a Huayra BC) a niekoľko ďalších vylepšení. Celkovo sa tak v Project CARS (GOTY) nachádza 125 áut, 35 lokalít so 100+ traťami a vyše 500 vylepšení a noviniek, ktoré do hry pribudli postupom času. Takže zrejme aj to vylepšené ovládanie, ktoré som spomínal vyššie.

Okrem GOTY edície bolo tiež vydané nové DLC, US Car Pack, ktoré obohatí hru o Cadillac ATS-V.R GT3, Chevrolet Corvette C7.R, Dallar DW12 a Ford Fusion Stock Car. Po vzore Forzy tiež vydali jedno bezplatné auto, ktorým je Aston Martin Vantage GT12.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *