Nový Xbox One už na E3!

Xbox Next

Pokiaľ chce človek nájsť bežne neprístupné informácie o nových produktoch, môže sa spoľahnúť na telekomunikačné úrady. U nich si musí totiž každá firma nechať otestovať a certifikovať produkty skôr, než ich predstaví, za predpokladu že využívajú bezdrôtové pripojenie. Xbox One nie je výnimkou, má predsa WiFi. A podľa všetkého to vyzerá, že sa Xbox One dočká updatu už na E3!

Z poskytnutých dokumentov nie je celkom známe, čo má nový Xbox One ponúknuť a tak je diskutabilné, či pôjde o updatovaný hardvér alebo o menšiu, slim verziu konzoly. Embargo na zverejnenie informácií v databáze FCC trvá do 25. júna/června, čo je dlho po E3 2016. Z toho by sa dalo usúdiť, že tento nový model, ktorý má iné sériové čísla komponentov (hlavne WiFi modulu), bude oznámený práve na hernom veľtrhu o dva mesiace.

Na fóre, na ktorom užívatelia diskutujú o novom Xboxe, niekto ešte spomenul platformu Xbox 10, čo by mal byť vylepšený Xbox One s podporou 4K médií (filmov) a vstavanou podporou pre Oculus Rift. Tu sa spolupráca dá čakať, keďže už teraz je hlavným ovládačom Riftu klasický Xbox One controller. Novinka bude plne kompatibilná so všetkými dnešnými hrami pre Xbox One, keďže pôjde o updatovanú alternatívu k dnešnému One-ku.

Xbox One

 

via NeoGAF

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *