Tvorcovia Saints Row pracujú na novej hre

Saints Row

Fanúšikmi očakávané pokračovanie Saints Row zatiaľ neprichádza a my sa tak nemáme ako dozvedieť, či sa najlepšiemu gangu vo vesmíre podarilo obnoviť Zem alebo si našli iný domov. Vyzerá to, že práce na tomto dieli ešte ani neprebiehajú a zatiaľ je otázne, či má Volition v pláne pokračovať s touto sériou alebo ju definitívne uzavrel. Ale neriešme čo-by-bolo-keby a vráťme sa k téme.

Štúdio Volition podľa všetkého pracuje na novom projekte, ktorý by mal niesť pomenovanie Agents of Mayhem. Existenciu tohto projektu potvrdzujú viaceré skutočnosti. V prvom rade si vydavateľ Deep Silver nechal registrovať ochrannú známku na spomínaný názov, pričom ju možno nájsť v databáze patentového úradu EÚ. Ďalším dôkazom je životopis animátora Johna Velazqueza, ktorý vraví, že pracoval na projekte v roku 2015, čo by mohlo znamenať, že tento aspekt pripravovanej hry je už hotový. No a nakoniec, kaskadér Brandon Molale na svojom iStunt profile tvrdí, že sa podieľal na projekte Agents of Mayhem, samozrejme ako mocap herec. Mohlo by to znamenať, že pôjde o nejaký bláznivý titul, ktorý sa bude uberať podobným smerom ako Saints Row?

via XboxAchievements

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *