Call of Duty Black Ops si už zahráte aj na Xbox One!

Call of Duty Black Ops

Xboxeri, dočkali sme sa! Do spätnej kompatibility práve pribudla jedna z tých najočakávanejších hier a tou je Call of Duty Black Ops! Je to síce len prvá časť, no viacerí sa zhodnú v tom, že asi najlepšia. Odohráva sa totiž ešte v minulosti, ktorá ovplyvní budúcnosť v nasledujúcich dvoch dieloch. Zároveň sa tak konečne vypočuli priania hráčov, ktorí požadovali zavedenie spätnej kompatibility pre Call of Duty. Aj keď teda je pravda, že viacerí mali na mysli skôr Black Ops 2, ale keď už je podporované toto, tak je celkom možné, že sa postupom času dočkáme aj ostatných dielov. Medzi ne by mohla zrejme patriť aj trilógia Modern Warfare, ktorú Activision hodlá vydať ešte tento mesiac, z nejakého dôvodu však len pre old-gen a zatiaľ bez potvrdenej podpory Xboxu One. Práve preto sme tejto newske nevenovali pozornosť, aj keď sme sa k remastru dopracovali už deň pred oznámením.

Na One sa ale s vysokou určitosťou dočkáme Modern Warfare 4 Remastered, ktoré sa dá však zatiaľ získať len ako súčasť premium edície Infinite Warfare.

COD Black Ops Xbox One

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *