Injustice 2 už čoskoro?

Injustice Gods Among Us

Tak možno nie je náhoda, že Samsung predstavil špeciálnu „Injustice“ edíciu Galaxy S7! Francúzsky portál Gameblog.fr totiž od svojich zdrojov získal informáciu, že Warner Bros v spolupráci s NetherRealm Studios by mali predstaviť novú bojovku zo sveta DC hrdinov a bude ňou práve Injustice 2!

K oznámeniu hry by malo podľa informácií francúzskeho portálu dôjsť ešte pred konferenciou E3, keďže je dosť možné, že by sa počas veľtrhu stratila medzi hromadou ďalších ohlásení, medzi ktoré by okrem nových hier mali patriť aj nové konzoly: Xbox, PlayStation a Nintendo NX. Injustice 2 by malo vraj využívať rovnaký engine ako Mortal Kombat X, čo by znamenalo využitie lepšej grafiky a schopností, ako zmasakrovať svojich súperov. Len teda ikonou hry nebude Scorpion ale Batman.

Rátame tiež s vydaním na mobily, kde by mala hra vyjsť v odľahčenej podobe a mohla by byť prepojená aj s konzolovou verziou, čím by sa dali odomknúť rôzne bonusy v „hlavnej“ hre. Titul by mal vyjsť v marci/březnu 2017. Na PC, Xbox One a PS4 vyjde určite, otázne je vydanie pre Xbox 360 a PS3, ktoré sa pri Mortal Kombat X nakoniec neudialo z neznámych dôvodov.

via GameSite

 

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *