Kam zmizol Dead Island 2?

Dead Island 2

Dead Island 2 bol oznámený… No vlastne ani už celkom nevieme, kedy bol oznámený, ale vieme, že sa na ňom pracuje strašne dlho a viacerí naň už zrejme aj zabudli. Alebo možno ani nie, keďže nám ju tvorcovia znovu pripomenuli vydaním remastru prvého dielu na Xbox One. Medzitým však nepadlo žiadne slovo o Dead Island 2 a tvorcovia dokonca hru v noci stiahli zo Steamu! Tak čo sa teda mohlo stať?

Existuje viacero možností, čo sa mohlo s vydaním druhého dielu stať. Optimistickejšia možnosť je, že došlo naozaj k reštatrovaniu vývoja (po niekoľkých pokusoch) a DI2 nakoniec bude iná, možno ešte lepšia hra. Zrejme aj s iným názvom. To by celkom dávalo zmysel, keďže prvé ukážky nezaujali veľa ľudí. Finálnu podobu pokračovania by tak mohli ohlásiť už na E3, ktorá sa koná už o pár dní.

No a tá menej optimistická možnosť je, že bol po toľkých odkladoch a neúspešných pokusoch Dead Island 2 naozaj zrušený. Táto možnosť je rovnako pravdepodobná ako že bude oznámený reštart. Takže sa necháme prekvapiť a počkáme na nejaké to oficiálne oznámenie z dielne Deep Silver. Nebolo by to prvýkrát, čo by bola nejaká hra zrušená.

via NeoGAF

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *