Nová expanzia GTA Online je tak veľká, že dostala vlastný trailer!

GTA Online FAFF art

Nová expanzia do GTA Online je tak veľká, že si vyslúžila svoj vlastný trailer a aj logo! Nové rozšírenie, ktoré nesie pomerne dlhý názov Further Adventures in Finance and Felony (FAFF), prináša do multiplayeru možnosť budovať svoje vlastné impérium a to buď legálnou alebo nelegálnou cestou. Teda, navonok je všetko legálne, ste úspešný podnikateľ, ktorý založil prosperujúcu firmu, ale v skutočnosti bude väčšina vašich príjmov plynúť práve z rôznych kšeftov a inej špinavej práce.

Plniť môžete buď štandardné questy alebo potom nejaké úplne nové challenge a VIP misie, ktoré ušité na mieru vášmu biznisu. V datadisku nebudú chýbať ani nové vozidlá, prevažne teda športiaky talianskej výroby. Tie si môžete kúpiť buď za svoje, ehm, ehm, poctivo zarobené peniaze, alebo ak už máte veľa áut, tak môžete peniaze investovať do kúpy nových kancelárskych priestorov a skladov. Expanzia tak bude celkom dosť veľká. Mimochodom, vychádza už 7. júna.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *