Vieme, kedy a ako funguje hudba na pozadí na Xboxe One!

Xbox Hudba na pozadi

Jedna z funkcií, na ktorú sa teším prakticky už odkedy mám svoj Xbox One, je možnosť počúvať vlastnú hudbu na pozadí. V hrách by sme tak už nemuseli počúvať pôvodné skladby, ale mohli by sme si tam pustiť napríklad Two Steps from Hell, Prodigy alebo aj nejakú tú Metallicu či Motörhead.

Táto novinka bude súčasťou obrovského Anniversary Update, ktorý vychádza už 2. augusta/srpna pre PC s Windows 10 a Xbox One. Aktualizácia prinesie viacero noviniek aj na Xbox One, ktoré zahŕňajú napríklad zobrazovanie rýchlosti sťahovania, spojený Store pre X1/Win10 a v neposlednom rade pribudne aj Cortana. Funkcií je tu teda veľa a na rôzne z nich sa potom pozrieme viac detailne, až update vyjde.

Pokiaľ ide o počúvanie hudby na pozadí, tak už vieme, že na to netreba predplatnú Groove Music ani nejaké dodatočné služby. Namiesto toho bohate stačí, aby ste si nahrali svoju hudbu do OneDrive a skladby sa budú streamovať odtiaľ. Najs.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *