A výpredaj týždňa má… Bethesda!

Bethesda

Začal sa august, začali sa nové zľavy. Presne tak by sa dal popísať začiatok tohto mesiaca, ktorý je už druhým prázdninovým v poradí. Ešte by bodol aj ten tretí. Ale rovnako tak bodnú zľavy, ktoré si na tento týždeň prichystal Xbox Store. Vo vynovenom Store, ktorý prišiel s najnovšou aktualizáciou systému, totiž tento týždeň nájdete výpredaj hier od Bethesdy a tak si môžete za nižšiu cenu zohnať napríklad Fallout 4, Wolfensteina alebo DOOM. Zľavičky to môžu byť slušné, záleží však len na tom, či ste hry hrali alebo nie, keďže v tomto ohľade je Bethesda dosť špecifická. Napríklad Elder Scrolls mne osobne veľmi nesadli, hoci viem, že ide o obľúbenú hru. Zato taký Wolfenstein, tam sú vo výpredaji oba diely pre Xbox One: New Order aj The Old Blood.

Okrem zliav od Bethesdy boli potom zlacnené aj ďalšie hry. V zľave je napríklad Rainbow Six Siege od Ubisoftu, ktorý je skôr… no, dal som tomu v recenzii tuším 7 z 10, ale keď som si porovnal betu a final verziu, tak mám pocit, že by to malo mať aj menej. Za cenu 20€ to môže stáť, ale viem si predstaviť cenu ešte aspoň o 5€ nižšiu. Nemusíte mať ani Season Pass na to, aby ste odomkli všetok obsah, len to potrvá dlhšie. V zľave sú potom dokonca aj ďalšie hry zo série Tom Clancy’s, hlavne pre Xbox 360. No a nakoniec tu máme ďalšie DLC zadarmo do Battlefieldu 4, China Rising. Čo bol vlastne preorder bonus k old-gen verzii hry.

V zľave sú aj balíčky koruniek do The Elder Scrolls Online, ale tie v nasledujúcej ponuke nebudú uvedené.

XBOX ONE

XBOX 360

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *