HITMAN príde do Thajska skôr, než sme mysleli!

HITMAN Episode 4 Bangkok

HITMAN sa vráti do svojho neobvyklého pracovného života skôr, než sme mysleli. Najnovšia epizóda bola totiž oznámená a aj keď sme čakali, že vyjde najskôr v septembri/září, stane sa tak skôr. Už budúci týždeň totiž Agent 47 poletí do Bangkoku, kde bude musieť odstrániť ďalšiu obeť. A nie hocijakú: Tentoraz má na muške Jordana Crossa, frontmana indie kapely The Class, ktorá zhodou okolností v tom čase nahráva v Bangkoku nový album.

Tvorcovia pri tejto príležitosti zverejnili promo videoklip Are We Stars, ktorá pochádza práve od tejto kapely. Z toho by sa dal vyvojiť dojem, že kapela The Class je skutočná, ale nie je to tak. Táto kapela vznikla len kvôli hre. Ale neznamená to, že by boli zlí, veď posúďte sami podľa klipu nižšie.

HITMAN Episode 4 Thailand

O čom ale vlastne bude táto epizóda? Misia nesie názov Club 27 a odohrávať sa bude v luxusnom hoteli Himmapan, ktorého kúsky môžeme vidieť aj vo videoklipe. Práve v tomto luxusnom hoteli na predmestí Bangkoku sa práve nachádza spevák aj s kapelou a rodinným právnikom Kenom Morganom. Už viete, ako sa volá a už asi viete, čo s ním treba spraviť. Okrem toho má nová epizóda ponúknuť nové možnosti ako sa vynájsť pri zabíjaní svojich obetí. Dokonca sa na to budú dať použiť aj hudobné nástroje. Celkovo nás čaká 65 výzev, ktoré odomknú novú výbavu a zbrane.

Nakoniec, ešte tento rok vyjde Japonsko a USA, čím sa nám skompletizuje prvá sezóna. A čo bude ďalej? Necháme sa prekvapiť!

HITMAN: Bangkok vychádza 16. augusta/srpna pre Xbox One

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *