Xbox App pre iPhone a Android dostala najlepšiu funkciu!

SmartGlass

Xbox App je super, ale mala jeden zásadný nedostatok. Nech ste chceli ako ste chceli, nemohli ste cez ňu redeemovať kódy a tak ste museli vždy zapnúť konzolu. Na zapnutí konzoly samozrejme nie je nič zlé, ale niekedy ste v situácii, kedy jednoducho hrať nemôžete a toto vám dosť skríži plány. Pre také prípady by bola možnosť Redeem Code pre mobily ako stvorená a zdá sa, že nás Microsoft konečne vypočul!

Aplikácia Xbox pre iOS a Android totiž dostala menší update, ktorý v nej opravil zopár chýb, presunul tlačidlo Search do sekcie Store, no a v neposlednom rade priniesol to fantastické tlačidlo Redeem Code. Kde ho ale nájdete? Možno ste čakali, že bude priamo v menu, ale nie. Na to, aby ste mohli redeemnuť kód a získať tak DLC alebo napríklad predplatné členstvo, musíte ísť do sekcie Store, kde teraz navrchu obrazovky nájdete tlačidlo Redeem a Code hneď po boku Search. Po kliknutí naň sa po chvíli načíta webová grafika, ktorá mi k tejto aplikácii popravde príliš nesedí.

Xbox App Redeem a CodeXbox App Redeem Code

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *