ABSURDNÉ LIMITKY #3: John Woo’s Stranglehold

Stranglehold

V dnešnom dieli absurdných limitiek trochu odskočíme od drahých limitiek a pozrieme sa na niečo, čo získalo rating absurdity len vďaka Sony, ktoré si na ňu zaplatilo čiastočnú exkluzivitu. Tentoraz tu máme hru John Woo’s Stranglehold, teda hru, ktorá sa stala priamym pokračovaním Wooovho filmu Hard Boiled. Mimochodom jeden z najlepšie hodnotených filmov na ČSFD, aj keď teda išlo o záležitosť primárne určenú pre ázijský trh. Takže teda, poďme sa pozrieť na…

John Woo’s Stranglehold

Hry, ktoré nadväzovali na filmy. To je koncept, s ktorým sme sa v poslednej dobe mohli stretnúť len pri LEGO Star Wars: The Force Awakens, kde boli zakomponované aj nejaké tie udalosti odohrávajúce sa pred filmom. Stranglehold však tento koncept už vo svojej dobe posunul na novú úroveň a dostali sme kvalitný film aj kvalitnú hru! Ale dostali sme aj jednu peknú blbosť v podobe Collector’s Edition.

Tá totiž obsahovala… steelbook! A jedno Making of DVD, v ktorom ste sa dozvedeli niečo zo zákulisia hry. Za všetko môžeme vďačiť Sony, ktoré si priplatilo za propagáciu BluRay mechaniky v PS3 a preto PS-kári dostali ešte v rámci tejto zberateľskej edície film Hard Boiled na BluRayi. Ale ani tam nemáme čo zazlievať, film bol síce na BluRayi, ale nie v HD kvalite.

No a ak vás už toto nevytočilo, potom vás zrejme vytočí skutočnosť, že zberateľská edícia pre PS3 a Xbox 360 stála rovnakú cenu.

Stranglehold Collectors Edition

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *