Zúčastnite sa Watch_Dogs Film Fest a vyhrajte až 50 000€ od Ubisoftu

Watch_Dogs Film Fest

Cítite, že máte skrytý filmársky talent? Ak áno, tak ho môžete uplatniť v novej súťaži Ubisoftu. Volá sa Watch_Dogs Film Fest a ako už názov napovedá, bude to mať úzku súvislosť s hackovaním, hrou a tvorbou filmu. A presne to je vaše zadanie.

Obrovskou výhodou pre lokálne talenty je, že súťaž platí celosvetovo a teda aj v dvoch malých krajinách v srdci Európy. Video musí byť samozrejme vaším výtvorom a mali by ste v ňom ukázať svoj pohľad na hackerskú tématiku. Čo sa týka dĺžky filmu, časový rozsah sa pohybuje od 5 sekúnd do 5 minút, určite je v ňom treba používať smartfón a držať sa témy Hacking Heroes. Všetky publikované videá budú hodnotené a víťazi budú vybraní porotou, ktorá pozostáva z lokálnych influencerov, kreatívcov stojacich za hrou Watch_Dogs a medzinárodnými AV profíkmi.

Absolútny víťaz Grand Jury získa výhru v podobe 50 000€ a dvoch lístkov na premiéru Assassin’s Creed. Víťaz Jury Coup de Coeur získa 10 000€, lístky na premiéru, PS4 Pro, zberateľskú edíciu Watch_Dogs 2 (The Return of DedSec) a drona Parrot Bebop 2. Odmenou za Public Vote je 5000€, PS4 Bundle s Watch_Dogs 2, Parrot Bebop 2 dron a Parrot Jumping Race. No a posledný víťaz, Influencer Prize, získa všetko to, čo predošlý, ale bez peňažnej odmeny.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *