Dead Rising 4 na poslednú chvíľu odhaľuje Season Pass a spolu s ním aj bláznivú expanziu

Dead Rising 4 Deluxe Edition

Nielen Forza a Gears 4, ale aj Dead Rising 4 dostane špeciálnu edíciu. Microsoft spolu s Capcom oznámili, že najnovší diel tejto bláznivej rezačky dostane digitálnu Deluxe edíciu, ktorá okrem základnej hry obsahuje aj Season Pass.

Deluxe edícia ponúkne hráčom nové skiny, kostýmy, zbrane, zombíkov, vozidlá a aj nové režimy. Respektíve, všetky tieto novinky sú roztriedené do troch DLC balíčkov, ktoré budú vychádzať v priebehu nasledujúcich niekoľko mesiacov po vydaní základnej hry.  Čo sa týka tejto deluxe edície, tak vás určite zaujíma, či vyjde len digitálne alebo či vyjde aj pekná krabicovka so steelbookom.

Žiaľ, potešenie, aké priniesla Forza Horizon 3 a Gears of War 4, sa nekoná. Microsoft už na svojej stránke oznámil, že táto edícia vyjde len v digitálnej podobe a že u vybraných predajcov sa bude dať kúpiť digitálny kľúč. Škoda, steelbooku by sa zrejme potešili viacerí. Ale keď sa už tak rozhodli, tak budiž. Poďme sa pozrieť na tie dodatky, ktoré prináša Season Pass do Dead Rising 4. Ktorý, mimochodom, bude stáť osobitne 25€.

  • Stocking Stuffer Holiday Pack – Tento balíček rozšíri hru o nové sviatočné zbrane, zombíkov, autá, kostýmy a veľa ďalšieho
  • Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf – Ak vám nestačilo, že mal Dead Rising 4 jedno DLC s totálne psychopatickým názvom, tak tu máte pokus číslo 2. Tento názov je jednoduchší a už z názvu je vidieť, že sa tento dodatok bude sústrediť na nový multiplayerový režim, Mini Golf. Čaká vás 18 jamiek a hra až s 3 priateľmi, s ktorými budete bojovať o titul majstra zombie-golfu. V skutočnosti budete ovládať prerastenú golfovú loptičku, s ktorou budete masakrovať zombie po celom ihrisku.
  • Dead Rising 4: Frank Rising – To, čomu ste sa v podstate po celú hernú sériu snažili vyhnúť, je zrazu vo Frankovi. Singleplayerová expanzia hovorí o tom, že Frank je čerstvo infikovaný a musí nájsť liečbu skôr, než sa premení v zombie. Nebola by to ale pravá expanzia, keby sa Frank počas snahy zachrániť si život nedozvedel, že Wilamette žije. Zombie sú čoraz chytrejší, ľuďom sa nedá veriť a vojenské zložky plánujú odpáliť Willamette tak, ako už odpálili Los Perdidos v predošlej časti. Frank má len obmedzený čas (7 dní?) na to, aby sa mu podarilo zvrátiť proces premeny v zombie a zároveň musí ujsť z mesta skôr, než ho armáda zlikviduje.

Dead Rising 4 zatiaľ nepodporuje Xbox Play Anywhere.

Dead Rising 4 Deluxe Edition
Dead Rising 4 Deluxe Edition
Developer: Microsoft
Price: Free

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *