HITMAN – Druhá sezóna potvrdená, bude pokračovať v súčasnej hre

Hitman

Tvorcovia už skôr povedali, že HITMAN bude vychádzať epizodicky a že nás čakajú aspoň tri sezóny, než dôjde k zakončeniu príbehu. Bolo už teda viacmenej jasné, že budúci rok vyjde ďalšia sezóna. A teraz bola oznámená.

Netreba však čakať žiaden trailer alebo niečo také. Producent hry, Hakan Abrak, v rozhovore pre francúzsky GamerGen povedal, že Sezóna 2 bude využívať rovnaký launcher ako terajšia hra. Čo znamená, že vlastne bude vychádzať formou DLC. Čo prakticky znamená, že bude možné navštíviť všetky destinácie prvej sezóny, ako aj plniť úlohy s ňou spojené. Abrak dokonca naznačil, že sa Agent 47 môže v budúcnosti vrátiť na miesta, kde už bol, ale bude tam mať iné úlohy. Napríklad Paríž môže byť dejiskom ďalšej misie v budúcnosti, ktorá sa však bude odohrávať v inej časti veľkomesta. Samozrejmosťou môže byť USA, keďže tá je obrovská a existuje tam 50 štátov a tisíce miest, kam môžeme zavítať. Okrem toho samozrejme navštívime aj nejaké úplne nové lokality. Ako napríklad Prahu, ktorá sa už vo futuristickej verzii nachádzala v Deus Ex: Mankind Divided. Obe hry vydáva Square Enix.

Hitman Sapienza

V rozhovore tiež povedal, že po zahájení sezóny 2 sa budú vývojári starať aj o prvú sezónu. Môžeme čakať ďalšie Elusive Targets, ako aj Escalation kontrakty. Tie by sa určite zišli, keďže posledné tri epizódy majú vždy len po jednej úlohe. Medzitým, prvé tri lokality – Paríž, Sapienza a Marrakesh, majú hromadu bočných questov. Samozrejmosťou bude možnosť získať rôzne unlocky v prvej sezóne a tie sa následne prenesú do druhej sezóny. Plus sa budú synchronizovať dáta, výsledky a ďalšie veci. Takže, vyzerá to, že nám HITMAN ukazuje budúcnosť konzolového gamingu. Pre zaujímavosť, podobný systém expanzií sa pripravuje údajne aj pre GTA Online. Tam by sme sa mali dočkať nových miest v platených expanziách. Ale o tom viac v samostatnom článku.

via GamerGen

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *