HITMAN je od dnešného dňa indie titul

Hitman Landslide

Slovíčko „indie“ bolo jeden čas pokladané za urážku. Bolo to hlavne tým, že sa v tejto sfére pohybovali vývojári s malou kreativitou a ich jedinou hrou boli klony Minecraftu či Flappy Birda. Lenže posledná E3 ukázala, že indie je vlastne skvelá scéna, ktorá vie prinášať aj nádherné tituly. Jedným z nich je od dnešného dňa HITMAN.

Štúdio IO Interactive sa dnes totiž definitívne oddelilo od Square Enix a stáva sa z neho nezávislé štúdio. Pri odchode si so sebou vzalo aj značku HITMAN, ktorá tak ostáva pôvodným tvorcom, vďaka čomu môžeme pokojne skonštatovať, že keď vyjde druhá sezóna, tak bude minimálne rovnako dobrá ako tá predošlá. Len to možno potrvá nejaký čas, keďže IO Interactive je teraz na vlastnej nohe.

„Sme otvorení príležitostiam a budúcim spoluprácam a partnerom, ktorí nám pomôžu posilniť štúdio a zabezpečiť, že budeme vyvíjať čo najlepšie hry pre našu komunitu,“ vyhlásil CEO štúdia Hakan Abrak. Čo rozhodne poteší, je, že už budúci týždeň sa dozvieme nové správy o hre. Neprezradil, či to súvisí s druhou sezónou alebo či nás čaká niečo iné. Vieme však, že HITMAN vyjde aj na Mac.

Hra tiež obdrží podporu pre Xbox One X.

HITMAN HDR

via IO Interactive

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *