HITMAN žije, vráti sa budúci rok

Ako sa bude ďalej vyvíjať HITMAN? Oficiálnu odpoveď na túto otázku môžeme získať už čoskoro, no už teraz tu máme aspoň nejaké dobré správy.

Budúcnosť epizodickej hry ostala nejasná po tom, ako Square Enix oznámilo rozviazanie spolupráce s IO Interactive, štúdiom, ktoré na hre aktívne pracuje. Problém bol zrejme v tom, že IO Interactive nestíhalo termíny, čo bolo evidentné už predtým, ako vyšla prvá epizóda hry.

Square Enix totiž najprv oznámilo vydanie celej hry v roku 2015, potom však bola odložená na rok 2016. Vtedy bolo nečakane oznámené, že hra bude mať pri launchi len tri kapitoly, no a nakoniec bolo aj toto číslo skresané na jednu epizódu mesačne.

Hitman Collector's Edition

Vďaka postupným odkladom obsahovala zberateľská edícia len kód na stiahnutie Season Passu.

IO Interactive si našťastie ponechalo práva na značku a podľa nemeckého portálu Gamestar plánuje naďalej vydať druhú sezónu hry. Osud tretej sezóny je stále v oblakoch, jasnú odpoveď na to však zrejme získame s koncom druhej sezóny. Tá by mala odštartovať v roku 2018, pričom už dnes je hotová na 50%. Gamestar ďalej tvrdí, že v nasledujúcich dňoch by malo štúdio poskytnúť oficiálne vyjadrenie k budúcnosti HITMAN-a.

Dnes však štúdio oznámilo, že sa plánuje rozlúčiť s niekoľkými skvelými kamarátmi a talentovanými ľuďmi. Inak povedané, treba šetriť a treba prepúšťať.

HITMAN Steelbook Edition

Skutočne kompletná edícia hry vyšla až v januári 2017

via Gamestar; Twitter

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *